– Jak to działa?

test

Ceesoft umożliwia dostęp do kompleksowego rozwiązania bezpieczeństwa dla Twojej sieci firmowej i domowej. 

 

Rozwiązania dla sieci firmowej

Ceesoft posiada w swojej ofercie efektywne i innowacyjne rozwiązania antywirusowe i antyspamowe, które możesz w prosty sposób sprzedać do Twojego klienta. Wraz z oprogramowaniem zapewniamy szeroki wachlarz usług wsparcia i marketingu oraz nowoczesną platformę handlową, która pozwoli Ci skutecznie konkurować na niezwykle wymagającym rynku zabezpieczeń urządzeń końcowych. 

Rozwiązania dla domu

Jeśli jesteś zainteresowany dostępem do oprogramowania skutecznie chroniącego użytkowników domowych, Ceesoft umożliwi Ci łatwy dostęp do innowacyjnej platformy bezpieczeństwa, którą będziesz mógł dalej odsprzedawać w dowolnej formie wygodnej dla Twoich klientów - w postaci klucza elektronicznego, opakowania z dyskiem CD/DVD czy też w innej, wymaganej przez Ciebie postaci. 

Jeśli jesteś osobą prywatną, która chce nabyć klucz licencyjny i ochronić swoje zasoby, a przy okazji uzyskać dodatkowe korzyści w postaci zaawansowanego narzędzia do nieodwracalnego usuwania danych czy przechowywania danych w chmurze z przyjemnością Ci pomożemy, umożliwiając nabycie odpowiedniego oprogramowania u jednego z naszych certyfikowanych partnerów handlowych lub na platformie on-line.

Usługi bezpieczeństwa dla Twojej Firmy

Jeśli nie chcesz inwestować w infrastrukturę, oprogramowanie i / lub sprzęt, Ceesoft zapewni Twojej firmie wygodną formę zabezpieczenia Twojej organizacji bez ponoszenia jakichkolwiek dodatkowych kosztów. Nasi konsultanci z przyjemnością pomogą Ci dobrać odpowiednią dla Ciebie formę i typ usługi z naszej oferty oraz zaimplementują ją tak, by Twoja firma była zabezpieczona w najlepszy mozliwy sposób przy braku przerwy w pracy produkcyjnej. 

Ceesoft zapewnia wsparcie 24/7 w standardowej cenie.

Pracując z Ceesoft otrzymujesz jeszcze lepszą ochronę, obsługę i gwarancję dla Twojego bezpieczeństwa oraz zespół cały czas pracujący na korzyść i optymalizację działania zasobów w Twojej firmie.

Zostań Partnerem