– System antyspamowy

test

Obecnie obserwujemy na rynku stały wzrost niechcianych wiadomości, tzw. spamu, przedostających się do skrzynek mailowych z wszystkimi niepożądanymi tego konsekwencjami. Wiele przedsiębiorstw, które dba o swoich pracowników i klientów, skarży się na ciągle wzrastającą ilość spamu, który powoduje spadek poziomu usług i coraz więcej zgłoszeń do działów wsparcia od niezadowolonych użytkowników poczty e-mail otrzymujących duże ilości wiadomości o nieodpowiedniej, w tym agresywnej lub pornograficznej treści.

Codzienne ataki spamu powodują również przeładowanie serwerów pocztowych, które nie są w stanie pracować efektywnie i zwiększają znacząco prawdopodobieństwo wystąpienia zagrożeń związanych z bezpieczeństwem.

Rozwiązaniem tych problemów może być system antyspamowy SpamTitan, który efektywnie filtruje wiadomości przy minimalnych ilościach tzw. false positives, umożliwiając zwiększenie efektywności biznesowej i zapewniając odpowiedni poziom bezpieczeństwa, a jednocześnie pozwalając na łatwą i intuicyjną instalację rozwiązania.

SpamTitan pozwala na filtrowanie ruchu wychodzącego oraz przychodzącego i ma możliwość pracy w konfiguracji HA, tak by efektywniej filtrować wiadomości e-mail oraz chronić zasoby firmowe przedsiębiorstw przed wzrastającą liczbą wirusów i malware’ów. Za pomocą rozwiązania SpamTitan przedsiębiorstwa mogą prowadzić ciągłe monitorowanie wydajności serwerów mailowych, prowadzić statystyki ilości otrzymywanych wirusów lub wiadomości typu spam dla konkretnych odbiorców lub ich grup.

Nieograniczona funkcjonalnie 30 dniowa wersja próbna produktu umożliwia łatwą implementację testową zarówno w środowiskach fizycznych jak i wirtualnych (VMware, Citrix, Microsoft Hyper-V), pozwala na poznanie rozwiązania SpamTitan i zaobserwowanie korzyści bezpośrednio w otoczeniu biznesowym klienta. Przejście z licencji testowej na komercyjną odbywa się w najprostszy możliwy sposób, poprzez aktywację licencji próbnej po zakupie rozwiązania bez żadnej zmiany konfiguracji testowej.

Przetestuj nasze rozwiązanie i zapoznaj się ze szczegółami: www.spamtitan.com