– Informacje dla Partnerów

test

Umożliwiamy naszym partnerom handlowym tworzenie nowych możliwości biznesowych poprzez oferowanie klientom końcowym rozwiązań światowych liderów technologii antywirusowej oraz antyspamowej dla firm i użytkowników domowych. Nasz zespół posiada doświadczenie w pracy zarówno z tradycyjnymy resellerami jak i z dostawcami usług bezpieczeństwa pracującymu w modelu MSP/SAAS (Manage Service Provider/Security as a Service) oraz dostawcami internetu.Doceniamy lojalność i zaangażowanie w budowanie wspólnego biznesu oraz długoterminowych relacji. Ceesoft pracuje wyłącznie w modelu B2B (Business to Business) dając swoim partnerom handlowym pewność inwestycji i zysków, zarówno tym pracującym z klientami biznesowymi jak i prowadzącym sprzedaż w sieciach handlowych czy poprzez sklepy internetowe dla użytkowników domowych.

 

FILOZOFIA

W Ceesoft doceniamy każdego partnera z którym współpracujemy i wierzymy, że każdy jest wyjątkowy a współpraca powinna być dostosowana do rzeczywistych warunków. Staramy się wyjść naprzeciw Twoim potrzebom i zrozumieć jaka jest wizja Twojego biznesu, tak by nasza współpraca mogła przynieść najlepsze efekty. Pracując z nami będziesz traktowany indywidualnie, a nasz zespół dołoży wszelkich starań, żeby satysfakcja i jakość pracy z nami była na najwyższym możliwym poziomie.

 

PROCEDURA

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z najbardziej ekspansywną firmą zajmującą się dystrybucją oprogramowania i usług bezpieczeństwa w Europie Środkowo-Wschodniej prosimy o przesłanie wiadomości na adres partner@ceesoft.pl podając nazwę firmy, osobę kontaktową z adresem e-mail i/lub telefonem. Po przesłaniu wiadomości w krótkim czasie skontaktuje się z Tobą jeden z naszych konsultantów odpowiedzialnych za prowadzenie procesu handlowego z nowymi partnerami handlowymi, który przedstawi Ci konkretną propozycję współpracy.