– Nasze usługi

test

Ceesoft umożliwia dostęp do kompleksowych rozwiązań bezpieczeństwa IT dla Ciebie i Twoich klientów.

Ceesoft posiada w swojej ofercie efektywne i innowacyjne rozwiązania antywirusowe,  antyspamowe, usługi filtrowania sieci www., ochronę danych i urządzeń końcowych, które opierają się na rozwiązaniach zlokalizowanych w chmurze. 

Oferowane usługi dystrybuujemy wyłącznie w kanale partnerskim, dzięki czemu Partnerzy posiadający aktywną umowę współpracy z Ceesoft, w prosty i bezkosztowy sposób mogą rozszerzać swoją ofertę sprzedaży bez ponoszenia dodatkowych kosztów inwestycyjnych.

Poza rozwiązaniami chmurowymi zapewniamy szeroki wachlarz usług wsparcia, marketingu oraz nowoczesną platformę handlową, która pozwala skutecznie konkurować na niezwykle wymagającym rynku zabezpieczeń IT i urządzeń końcowych. 

Jeśli nie chcesz inwestować w infrastrukturę, oprogramowanie i/lub sprzęt, Ceesoft zapewni Twojej firmie wygodną formę zabezpieczenia organizacji bez ponoszenia jakichkolwiek dodatkowych kosztów. Nasi konsultanci z przyjemnością pomogą Ci dobrać odpowiednią usługę z naszej oferty oraz służą pomocą przy implementacji rozwiązania, zarówno w Twoim środowisku jak i u Twoich Klientów. 

Współpracując z Ceesoft zapewniasz sobie i swoim klientom jeszcze lepszą ochronę, obsługę i gwarancję bezpieczeństwa infrastruktury IT oraz zespół cały czas pracujący nad jak najefektywniejszym i korzystnym wykorzystaniu i optymalizacji zasobów.