– O nas

test

Dystrybucja rozwiązań bezpieczeństwa IT dla Twojej firmy i domu

Ceesoft dostarcza światowej klasy rozwiązania bezpieczeństwa IT - antywirusowe, antyspamowe oraz zarządzania urządzeniami mobilnymi, zarówno dla firm jak i dla użytkowników domowych. Pracując z najbardziej innowacyjnymi dostawcami oferujemy naszym klientom najwyższy standard bezpieczeństwa, oferując szeroki wachlarz implementacji w tym zakup rozwiązań bez konieczności inwestycji w sprzęt i oprogramowanie. Oferujemy najlepszą ochronę urządzeń naszych partnerów i klientów w czasie rzeczywistym, niezależnie od czasu, miejsca i platformy sprzętowej.

Doświadczenie

Ceesoft bazuje na wieloletnim doświadczeniu swoich pracowników w sektorze bezpieczeństwa IT. Firma została założona w 2014 roku i jest częścią grupy Bakotech, autoryzowanego dystrybutora rozwiązań IT w Polsce, zajmującą się dystrybucją oprogramowania związanego z bezpieczeństwem IT, w tym zarówno rozwiązań dla firm jak i użytkowników domowych.

Zaufanie klientów

Budując ofertę Ceesoft oparliśmy się na czołowych i najbardziej innowacyjnych dostawcach bezpieczeństwa. Firma Webroot, to uznany dostawca i lider rynku bezpieczeństwa urządzeń końcowych opartych na hybrydowym połączeniu lokalnie zainstalowanego oprogramowania i technologii chmury obliczeniowej. Posiadając miliony zadowolonych użytkowników oraz będąc dostawcą oprogramowania w wersji OEM dla kluczowych producentów bezpieczeństwa sieciowego, Webroot pozostaje zaufanym dostawcą oprogramowania antywirusowego dla firm i domu na całym świecie. Ceesoft zapewnia swoim partnerom i klientom wsparcie techniczne, konsultacje, wsparcie projektowe i logistyczne, tak by współpraca z nami była jak najbardziej efektywna i skuteczna.

Wizja

Ceesoft wprowadza nowy model bezpieczeństwa opartego na usługach zapewniając możliwość ich stosowania bez inwestycji w sprzęt czy oprogramowanie. Chcemy aby współpraca z nami była oparta na prostych zasadach, w powiązaniu z użyciem nowoczesnych metod handlowych i marketingowych tak, by osiągać jak najwyższą skuteczność w jak najkrótszym czasie.

Naszą dewizą jest:

♦    Orientacja na klienta 
♦    Indywidualne wsparcie 
♦    Doskonałość technologiczna

 

Zostań Partnerem