– O nas

test

DYSTRYBUCJA ROZWIĄZAŃ BEZPIECZEŃSTWA IT DLA TWOICH KLIENTÓW

Ceesoft dostarcza światowej klasy rozwiązania bezpieczeństwa IT - antywirusowe, antyspamowe, chroniące dane przed wyciekiem jak i ich utratę, w modelu usługowym poprzez sieć doświadczonych i wykwalifikowanych Partnerów handlowych. Rozwiązania dostępne w portfolio Ceesoft, dystrybuowane są w formie usług zarządzalnych, które działają w oparciu o:

  • infrastrukturę Grupy Bakotech, zlokalizowaną w Krakowie,
  • infrastrukturę Sprint S.A.,
  • infrastrukturę AWS zlokalizowaną na terenie Unii Europejskiej,
  • lub infrastrukturę dedykowanych Partnerów handlowych w Polsce.

Współpracując z doświadczonymi i wyspecjalizowanymi dostawcami, zapewniamy najwyższy poziom bezpieczeństwa IT, oferując szeroki wachlarz możliwości wdrożenia rozwiązań, co ważne bez konieczności inwestowania w dodatkowe zasoby sprzętowe i oprogramowanie.

Partnerom współpracującym z Ceesoft dostarczamy najwyższej jakości usługi w modelu MSP (Manage Service Provider), dzięki którym są oni w stanie zapewnić skuteczną i kompleksową ochronę infrastruktury IT w wygodnym systemie rozliczania i zarządzania.

 

DOŚWIADCZENIE

Firma Ceesoft powstała w 2014 roku i jest częścią Grupy Bakotech, która działając w kanale partnerskim, dostarcza na polski rynek rozwiązania z zakresu bezpieczeństwa i monitorowania sieci IT. Bazując na wieloletnim doświadczeniu pracowników, możemy świadczyć najwyższej jakości usługi i wspierać Partnerów oraz Klientów na każdym etapie współpracy.

 

MISJA FIRMY

Ceesoft jest pionierem na rynku, wprowadzając na polski rynek nowy model dystrybucji rozwiązań bezpieczeństwa, oparty na usługach. Dzięki takiemu podejściu eliminujemy potrzebę inwestycji w sprzęt czy oprogramowanie, a co za tym idzie jesteśmy w stanie zaoferować rozwiązania bezpieczeństwa IT także dla klientów mających ograniczone możliwości budżetowe.

Naszym celem jest współpraca oparta na prostych zasadach oraz stosowaniu nowoczesnych metod handlowych i marketingowych, na rzecz osiągania jak najwyższej skuteczność i efektywności w jak najkrótszym czasie.

Dzięki autoryzowanym i doświadczonym pracownikom nasza firma zapewnia swoim partnerom i klientom wsparcie techniczne, konsultacje, wsparcie projektowe i logistyczne, tak by współpraca z nami była jak najbardziej efektywna i skuteczna.

 

ZASADY, KTÓRYMI SIĘ KIERUJEMY:

  • Zorientowanie na potrzeby klienta
  • Indywidualne wsparcie
  • Dostarczanie innowacyjnych i wysokiej jakości rozwiązań