– TitanHQ | Filtry URL, blokowanie treści

test

  • Minimalny zakup: 25 użytkowników
  • Minimalny czas świadczenia usługi: 1 miesiąc
  • Implementacja: konsola zarządzająca w chmurze zlokalizowana w Polsce, możliwość instalacji lokalnych agentów

 

WebTitan jest rozwiązaniem służącym do filtrowania treści przeglądanych stron WWW działającym w oparciu o technologię chmury. Pozwala na monitorowanie, kontrolowanie oraz ochronę firmy oraz użytkowników przed zagrożeniami w sieci.

WebTitan umożliwia tworzenie szczegółowych polityk dla użytkowników w celu kontrolowania dostępu do Internetu i blokowania złośliwego oprogramowania. Wszechstronne raportowanie pozwala na kontrolowanie dostępu do Internetu w czasie rzeczywistym, jak również wybór spośród dużej liczby predefiniowanych raportów użycia.

Działające w chmurze rozwiązanie porównuje zapytania DNS z predefiniowanymi politykami, a tym samym blokuje lub zezwala na dostęp do konkretnego adresu URL. Przekierowanie prostego zapytania DNS do serwerów WebTitan gwarantuje łatwą i szybką konfigurację, pełną skalowalność i eliminację opóźnień.

WebTitan pozwala na zabezpieczenie firm przed zagrożeniami, umożliwiając definiowanie, jakie treści będą dostępne dla pracowników. Zapewnia ochronę przed złośliwym oprogramowaniem oraz szkodliwymi atakami, jak również kontrolowanie przepustowości łącza. Podstawowa konfiguracja nie wymaga od klienta instalowania jakiegokolwiek oprogramowania, a rozwiązanie może być gotowe do pracy w ciągu zaledwie kilku minut. Dzięki temu wiele firm uznaje, że WebTitan jest idealnym rozwiązaniem w zakresie bezpieczeństwa.

 

DLA KOGO?

  • Firm, które chcą chronić użytkowników i sieć przed zagrożeniami pochodzącymi z niebezpiecznych stron.
  • Uczelni, które chcą ograniczyć dostęp studentów i pracowników do stron z nieodpowiednią zawartością.
  • Publicznych dostawców wifi, którzy chcą ograniczyć dostęp do niepożądanych treści w miejscach publicznych oraz kontrolować przepustowość.

 

Darmowa 30-dniowa wersja testowa | https://www.webtitan.com/free-trial-signup/