– Zasady współpracy

test

Zasady współpracy

Naszym partnerom handlowym umożliwiany tworzenie nowych okazji biznesowych poprzez oferowanie klientom końcowym rozwiązań światowych liderów technologii antywirusowej oraz antyspamowej dla firm i użytkowników domowych. Nasz zespół posiada doświadczenie w pracy zarówno z tradycyjnymi resellerami jak i z dostawcami usług bezpieczeństwa pracującymu w modelu MSP/SAAS (Manage Service Provider/Security as a Service) oraz dostawcami internetu. Doceniamy lojalność i zaangażowanie w budowanie wspólnego biznesu oraz długoterminowych relacji.

 

Ceesoft pracuje wyłącznie w modelu B2B (Business to Business) dając swoim partnerom handlowym pewność inwestycji i zysków, zarówno tym pracującym z klientami biznesowymi jak i prowadzącym sprzedaż w sieciach handlowych czy poprzez sklepy internetowe dla użytkowników domowych.

 

Filozofia

 

W Ceesoft doceniamy każdego partnera z którym współpracujemy i wierzymy, że każdy jest wyjątkowy, a współpraca powinna być dostosowana do rzeczywistych warunków. Staramy się wyjść naprzeciw Twoim potrzebom i zrozumieć jaka jest wizja Twojego biznesu, tak by nasza współpraca mogła przynieść najlepsze efekty. Pracując z nami będziesz traktowany indywidualnie, a nasz zespół dołoży wszelkich starań, żeby satysfakcja i jakość pracy z nami była na najwyższym możliwym poziomie.

 
Zostań Partnerem